top of page
DSCF8820.jpg

UBYTOVÁNÍ

Vítejte v našem rodinném ubytování Meli-El v Pasohlávkách, které bylo nově otevřeno v červenci roku 2022.

 

Jelikož se jedná o rodinné ubytování, promítlo se to i do jeho názvu. Ten je totiž odvozen od jmen našich dcer – Melissy a Eleny.

 

Tím se však nevyhýbáme ani ubytovávání party kamarádů či párů bez dětí. Jedinými hosty, které neubytujeme, jsou domácí mazlíčci.

rodinný apartmán pasohlávky

INTERIER

Kapacita ubytování je celkem pět osob, z toho jsou čtyři pevná lůžka a jedna přistýlka, kterou představuje rozkládací gauč.

Nachází se zde dvě ložnice. V každé z nich najdete dvě jednolůžkové postele s povlečením a ukládací prostory.

 

Dále je zde hostům k dispozici kuchyňský koutek s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem. Kuchyň je plně vybavena i potřebným nádobím, takže zde může čarovat každý schopný kuchař. Součástí kuchyně je i malý obývák s gaučem, televizí s internetem a jídelním stolem.

 

Těm nejmenším hostům můžeme poskytnout i jídelní židličku a cestovní postýlku. V apartmánu samozřejmě nechybí ani koupelna se sprchovým koutem a s toaletou. V koupelně jsou pro hosty připraveny i ručníky a nechybí ani fén. V celém objektu je hostům k dispozici wi-fi.

ubytování pasohlávky soukromí

TERASA

Součástí ubytování je i bohatý venkovní prostor, kde hosté mohou parkovat své auto, takže to je v bezpečí za zamčenými vraty.

 

Na vydlážděném dvoře je pro hosty k dispozici i příjemné venkovní posezení pod dřevěnou pergolou. Nechybí ani gril na dřevěné uhlí, kde si můžete připravit jakékoliv oblíbené grilované dobroty.

Pokud Vás popis našeho apartmánu zaujal, přijeďte se k nám přesvědčit, že opravdu nelžeme.

Zároveň Vám můžeme slíbit, že Vaše návštěva bude plná nezapomenutelných zážitků.

bottom of page